.

.

Капрезе Бодикон Мини Фустани Преден Патент Пуловер Скокач За Жени Обичен Џемпер Фустан Топли Фустани Со Долги Ракави Светло Сива XL

Капрезе Бодикон Мини Фустани Преден Патент Пуловер Скокач За Жени Обичен Џемпер Фустан Топли Фустани Со Долги Ракави Светло

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Фина изработка, лесна за чистење и сушење. Модна боја, лесна за изградба на секојдневен и моден изглед. Материјал - Овој Секојдневен Џемпер Фустан Е Изработен Од Мека И Дише Спандекс и Памучна Ткаенина, Попријателска И Поудобна За Кожата. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Пуловер Скокач, Зимски Топли Плетени Џемпер Фустани, Долг Ракав Бодикон Мини Фустан. Премиум мек материјал, топол и удобен во зима. Бодикон Со Долги Ракави Создава Витка Атмосфера, Која Лесно Ви Нуди Секојдневен Изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент