.

.

Женски Фустани Летна Плажа Секојдневен Замав Фустан V Вратот Краток Ракав Боемски Цветен Принт Обичен Фит Едноставна Маица Лабава Течен Фустан

Женски Фустани Летна Плажа Секојдневен Замав Фустан V Вратот Краток Ракав Боемски Цветен Принт Обичен Фит Едноставна Маица Лабава

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : All Gender : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Краток Ракав : Стил На Печатење : Мода, Каузална големината е на малата страна и не е погодна за секого. свечени фустани за жени. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . жешка розова плус големина фустан за жени. За Претстојните сите денови.94" рамо : 41cm/16.`+ Стил! ова Е Долг Фустан што ќе ве направи кул. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.①Прилики и должина за хеланки, фармерки, шорцеви или панталони. женски фустани повик плус големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент