.

.

Женски Модерен И Удобен Темперамент Со Висок Струк Печатен V Врат Секојдневен Фустан

Женски Модерен И Удобен Темперамент Со Висок Струк Печатен V Врат Секојдневен Фустан

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Женски модерен и удобен темперамент со висок струк печатен секојдневен фустан со врат. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Големина шема : . Големина : С Биста : 88-92см/34,65-36,22" Половината : 66-70см/25,98-27,56" : 92-96см/36,22-37,80" Рамо : 35-36см/13,78-14,17" Ракав : 59-60см/23,23-23,62" Должина : 139-140см/54,72-55,12"големина : м биста : 92-96см/36,22-37,80" половината : 70-74см/27,56-29,13" : 96-100см/37,80-39,37" рамо : 36-37см/14,17-14,57" ракав : 60-61см/23,62-24,02" должина : 140-141см/55,12-55,51"големина : л биста : 96-100см/37,80-39,37" половината : 74-78см/29,13-30,71" : 100-104см/39,37-40,94" рамо : 37-38см/14,57-14.96" ракав : 61-62см/24.02-24.41" должина : 141-142см/55.51-55.91"големина : xl биста : 100-104см/39.37-40.94" половината : 78-82см/30.71-32.28" : 104-108см/40.94-42.52" рамо : 38-39см/14.96-15.35" ракав : 62-63см/24.41-24.80" должина : 142-143см/55.91-56.30"големина : ххл биста : 104-108см/40.94-42.52" половината : 82-86см/32.28-33,86" : 108-112см/42,52-44,09" рамо : 39-40см/15,35-15,75" ракав : 63-64см/24,80-25,20" должина : 143-144см/56,30-56,69"големина : хххл биста : 108-112см/42,52-44.09" половината : 86-90см/33.86-35.43" : 112-116см/44.09-45.67" рамо : 40-41см/15.75-16.14" ракав : 64-65см/25.20-25.59" должина : 144-145см/56.69-57.09" повод : погоден За Секојдневно Носење. Плажа, Забава. Шопинг Датира Вечера, Патување И Многу Други Прилики. Ова Ќе Биде Одличен Подарок За Пријател Или Грфиенд. Тие Ќе Бидат Многу Среќни!. Карактеристики : Женски Моден Фустан, Лесен и Мек, Ракавите Се Добро дизајнирани, Покажувајќи Доверба и Шарм, Сфаќајќи Ја Модата и Трендот, Додавајќи Убавина. Дами Удобен Мек Лабав Ладен Лесен Печатен Моден Секојдневен Долг Фустан. Пролетта Може Да Се Носи Со Потпетици, Па Дури И Сандали, Или Со Чизми. Многу Погоден.

Главните карактеристики

Избор на клиент