.

.

Букер Фустани За Сонце За Жени Секојдневен Моден Лабав Удобен Фустан Со Средна Должина Со Печатен Висок Струк

Букер Фустани За Сонце За Жени Секојдневен Моден Лабав Удобен Фустан Со Средна Должина Со Печатен Висок Струк

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Што ќе добиете : табела со големина на фустан : . Големина : S Биста : 98cm/38.58" Должина : 130cm/51.18"Големина : M Биста : 102cm/40.16" Должина : 131cm/51.57"Големина : L Биста : 106cm/41.73" Должина : 132cm/51.97"Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Должина : 133cm/52.36"големина : xxl биста : 114cm/44.88" должина : 134cm/52.76"големина : xxxl биста : 118cm/46.46" должина : 135cm/53.15" ве молиме внимавајте на табелата со големини при купувањето. Носете Го Овој Симпатичен Фустан За Забави, Состаноци, Одмори, Шопинг, Плажа И Многу Повеќе. Дизајните На Фустани Се Клик И Лесни За Стилизирање, А Лесниот, Мек Материјал Работи Одлично Во Топлите Денови. Овој Фустан Можете Да Го Спарите Со Сандали, Чевли, Чанти, Капи, Ѓердани И Многу Повеќе. Тоа Е Исто Така Добар Подарок За Вашите Пријатели. Летните Фустани Се Шармантни И Слатки, Што Ве Прави Шик И Елегантни.

Главните карактеристики

Избор на клиент