.

.

Женски Фустан V Вратот Ретро Печатени Двослојни Шифон Мрежести Здолништа

Женски Фустан V Вратот Ретро Печатени Двослојни Шифон Мрежести Здолништа

Вреднување на стоката:

DEN 228.64
Пристапност
Во достапна форма

43"Големина : xxxlbust : 116cm/45.31"Половината : 104см/40. Дишењето, кожата прави да се чувствувате добро.58"Должина (без ремени должина) : 88.03" половината : 116см/45.94"Половината : 98см/38.25"Големина : XLBust : 104см/40.02" големина : ххххл биста : 122см/48. Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : стил на печатење : Обична Должина : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата Вклучуваат : 1●Женски Фустан Со Големина на Половината (без ремени length)L98cm/38.Повод Секојдневен и опуштен стил, погоден за летни, секојдневни и свечени прилики, таква плажа,одмор,забава,клуб или околу куќата.02"големина : xxxlbust : 122cm/48.25" Големина : XL Биста : 104cm/40.58" Половината : 92cm/36.61"Size : LBust : 98cm/38.43" големина : хххл биста : 116см/45.Големина : L Биста : 98cm/38.61" женски фустан v вратот ретро печатени двоен слој шифон мрежа здолништа.03"половината : 116cm/45.31"должина (без ремени должина) : 91. Карактеристики Миди Должина, Неправилни Полка Точка Печатење Течни Фустани и Врзани Ремени.Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јуани од Пазарот На Џојбај.Погоден За Летна Плажа, Одмор, Секојдневно И Секојдневно Носење. Состав : 97% Полиестер 3% Spandex Pull на затворање летото ! Миди фустан, Симпатичен фустан без ракави,летен фустан, неправилен фустан со возбудувања со точки и фустан со ремени за врзување. Косплеј костими за жени.31" должина (без ремени должина) : 91.84" Големина : XXL Биста : 110cm/43.22" Должина (без ремени должина) : 87cm/34. Костими за ноќта на вештерките; Костими За Ноќта на Вештерките за жени.94" должина (Без Ремени Должина) : 90см/35.67"Половината : 110cm/43.58"Waist : 92cm/36.31" Половината : 104см/40.

Главните карактеристики

Избор на клиент