.

.

Женски Цветни Печати V Вратот Краток Ракав Фустан Повик Лето Фахсион Клуб Партија Елегантен Проток Замав Фустани

Женски Цветни Печати V Вратот Краток Ракав Фустан Повик Лето Фахсион Клуб Партија Елегантен Проток Замав Фустани

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Премиум Ткаенина Женски Фустан, Мека и еластична, лесна и дише ткаенина, нежна за допир и удобна за носење. широки фустани за жени. Спарете со кардиган за да бидете удобен пад &. Нега на облека : Се препорачува Миење Раце. Машина за перење, подобро во торба за перење. Висат или линија сува. Не избелувајте. Лесен за перење и брз за сушење секојдневен фустан за жени. Висококвалитетни фустани за жени, без намалување и без избледување. Жени Тинејџерски Девојка Фустани. Ткаенина : Мека, Еластична, Удобна, Дише. Лесно за ставање и полетување. Натпревар : фустанот може совршено да се спари со Високи потпетици, боемски сандали или шипки со Врвки. Ако сакате, платнени чевли и патики се исто така добри. Исто така, додајте со секојдневна торба и едноставна нараквица со синџир ако ви треба. Прилика : овој фустан е стилски и елегантен, погоден за многу прилики. На пример, семеен собир / забава на пријатели / плажа за одмор / свадба / попладневен чај / шопинг / запознавање / банкет / канцеларија / фестивал за враќање дома, итн. Предлог за перење : Клиентите подобро би користеле вода со нормална температура за миење на овие фустани за подобро одржување на нејзината боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент