.

.

Педорт Женски Пролетни Фустани Фустан Со Кратки Ракави Симпатичен Фустан Со Течен Врат Црн, С

Педорт Женски Пролетни Фустани Фустан Со Кратки Ракави Симпатичен Фустан Со Течен Врат Црн, С

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Добра количина на истегнување,дишење,допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Ќе ви се допадне овој миди макси фустан. Едноставен и елегантен дизајн со сечење на фустанот до колена го прави погоден за сите секојдневни носења и свечени прилики. Големина : С Биста : 98см/38,58" Ракав : 26см/10,24" Должина : 92см/36,22"Големина : М Биста : 102см/40,16" Ракав : 26,5 см/10,43" Должина : 93см/36,61"Големина : Л Биста : 108см/42,52" Ракав : 27,5 см/10. Совршен За Пролет, Лето ,umn и Зима,Пригода : Градина, Свадба, Матурска, Деверуша, Вечер, Враќање Дома, Коктел.) Табела големина : .40"Големина : xl биста : 114cm/44.

Главните карактеристики

Избор на клиент