.

.

Leesechin Долна Облека За Жени Дозвола Секси Чипка Улога Игра Пижами Секси Сплит Секси Долна Облека

Leesechin Долна Облека За Жени Дозвола Секси Чипка Улога Игра Пижами Секси Сплит Секси Долна Облека

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Женска Секси Чипка Улога Игра Долна Облека Пижами Секси Долна Облека Сплит Секси Долна Облека карактеристика : 1. дебели девојки и слаби девојки можат да носат.2. Секси и симпатична, секси долна облека ќе направи да се чувствувате добро.3. Погоден за промовирање на емотивниот живот на мажот и сопругата4. Подобрен квалитет на спиење5. Висококвалитетно производство, удобен и мек стил на ткаенина : прашка, нега на облека за бебиња : Должина на миење раце : обичен материјал : полиестер, Спандекс Материјал За Долна Облека : Памук и Полистер, женска долна облека изработена од мека чипка и мрежеста ткаенина, пријателска за кожата и удобна, не грижете се дали ќе ја повредите кожата, оставете го вашето тело целосно да се опушти. Карактеристики на долна облека : врските зад градите и вратот ви помагаат лесно да се прилагодите на тоа колку сакате и како сакате ефекти. Растегливиот материјал и прилагодливите врски можат да ги направат сите совршени и удобни. Покажете ја вашата ласкава крива совршено. Ова боди за долна облека од тантела/мрежа е одличен избор за зачинување на вашиот живот. Дневна долна облека за долна облека со сите натпревари : Боди За Долна облека Со Цврст/принт се вашата секојдневна долна облека. Усогласете ја оваа секси долна облека за жени со вградени фармерки,шорцеви, здолништа, панталони или блејзер, јакна, палто за секојдневен, модерен слоевит изглед завршен. Погодна Пригода : Долна Облека, Ноќна Облека, Облека За Спиење. Совршен за меден месец ноќ, свадба ноќи, долна облека партија, годишнини, денот на вљубените, будоар пука или секој посебен ноќи. Забелешка : пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини во описот на производот и изберете ја вашата големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент