.

.

Braенски градник за мастектомија со мека чипка

Braенски градник за мастектомија со мека чипка

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Градскиот градник на мастектомија на Винет од Валмонт со мека чипка ви дава поддршка што ви е потребна и удобноста што ја посакувате во еден удобен пакет. Дизајнирано со супер мека внатрешна чаша, може да стане нова опција за одење. Овој градски градник е избор без важничиња што доаѓа во широк спектар на големини. Удобна мека чипка, крст на крцкање, мека чаша, градник за мастектомија едноставен стил. Достапно во широк спектар на големини. Дизајн на меки чаши.

Главните карактеристики

Избор на клиент