.

.

Вајнет Од Валмонт Женски Кросовер Градник

Вајнет Од Валмонт Женски Кросовер Градник

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Везените чаши од тантела и лесно обложените панели за поддршка создаваат форма во Овој Градник За Кросовер Од Чипка Од Валмонт. Нежен проегирен стил и широки прилагодливи ремени го нудат најдоброто од двете дела со прекрасен стил и удобност. Материјал : 90% Памук/10% Спандекс. Грижа : Миење Раце. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С.Тип На Чаши : Лесно полнење на дното. Покриеност : Умерена. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : задна кука и затворање на очите. Ремени : Централно влечење, целосно прилагодливи еластични ремени се прилагодуваат напред со пластичен хардвер. Карактеристики : Повеќеделните чаши имаат хоризонтално шиење за поддршка и даваат малку конусен, ретро изглед; Зашиена еластична подлога за дополнителна поддршка; Вкрстен, широк, зашиен еластичен горен раб помага во поддршката и кревањето. Винет Од Валмонт Чипка Кросовер Градник За Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент