.

.

Зувимк Градници За Жени Притисни Нагоре, Женски Облак Супер Мек Безжичен Лесно Обложен Удобен Градник Греј, 40Д

Зувимк Градници За Жени Притисни Нагоре, Женски Облак Супер Мек Безжичен Лесно Обложен Удобен Градник Греј, 40Д

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Долна облека За Жени Притисни Нагоре Прилагодлив Градник Цевка Врвот Доделување На Градите Плус Големина Компресија Спортски Градници За Женска ткаенина име : најлон. Функција : облик, удобно. Тип На Чаша За Мувла : Тенка Чаша За Мувла. Применливи луѓе : средовечни жени, млади жени. Карактеристики На Дизајнот : Цврст. Погодна сезона : лето, зима, пролет, aut. стил : природен. Тип на чаша : 3/4 чаша. Тип на тока : Четири реда од четири токи. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Ќе добиете : 1 Компјутер Женски Градник. Чипка Долна Жица Градник Материјалот За Лице Чипка Долна Жица Градник Е Лесен И Дише Чипка. Цврстиот Мрежен Дизајн Обезбедува Умерена Поддршка. Закосените И Вертикалните Шевови На Чашите Обезбедуваат Максимално Подигнување За Секојдневна Поддршка. Градникот Со Плус Големина Што Не е обложен Има Прилагодливи Меки Четкани Ремени За Рамо, Градникот Со Плус Големина Што Не е обложен Може Да Изврши Притисок На Рамената и Копање. Традиционално Затворање Со Кука и очи за Крајна Удобност. Градник Со Полна Чаша без полнење Градникот Со Полна Чаша Има Мрежести Ремени На Страна За Нежно Израмнување на Грбот, А Горните и Долните Шевови се Растегливи за Дишење. Нема Челичен Прстен, Нема Сунѓер, - доделување.

Главните карактеристики

Избор на клиент