.

.

Губотаре Женски Панталони Женски Женски Панталони Со Висок Струк Панталони Со Широки Облоги Удобни Џогери Со Широка Нога Со Џебови, Зелена XL

Губотаре Женски Панталони Женски Женски Панталони Со Висок Струк Панталони Со Широки Облоги Удобни Џогери Со Широка Нога Со

Вреднување на стоката:

DEN 413.44
Пристапност
Во достапна форма

Женски Секојдневен Врвен Панталон Без Ракави Зандани Лабави Панталони Со Долги Комбинезони Еднобојни Женски Панталони Секојдневна работа плус пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата Сезона : содржина на пролет : 1 х Жени комбинезон Ткаенината Е Супер Растеглива, Пријателска За Кожата, Без Брчки, Атлетските Џогери Имаат 4-насочно истегнување И Исто Како И Вториот Слој На Кожа, Тие Ви Обезбедуваат Максимална удобност За да обезбедите Целодневно Активно Слободно. Панталони со среден пораст и еластична лента за отпадоци со врвка за влечење нуди персонализирано вклопување, го зголемува опсегот на линијата на половината,без тркалање нагоре или надолу. Два странични длабоки џебови доволно за да ги држат рацете, телефонот, паричникот, клучевите итн., лесен за пристап. Овие Џогери се лесни, но не тенки, малку фит, но не премногу тесни, кои дизајнирани со заострени нозе и еластични ребрести манжетни за глуждот се совршени за активен и секојдневен живот. ПРИЛИКА : Овие разноврсни спортски панталони се префектни за џогирање, салон, трчање, пешачење, атлетика, вежбање, вежбање, фитнес, трчање.

Главните карактеристики

Избор на клиент