.

.

Женски Панталони Обични Летни Женски Печатени Секојдневни Лабави Џебови Врвки За Влечење Кратки панталони Виолетова 10

Женски Панталони Обични Летни Женски Печатени Секојдневни Лабави Џебови Врвки За Влечење Кратки панталони Виолетова 10

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Женски Печатени Обични Лабави Џебови Врвка За Влечење Кратко Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Оваа лесна, панталони е совршена за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина на Панталони : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72-90см/28.35-35.43 "Должина : 35см/13.78". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 77-100см/30.31-39.37 "Должина : 36см/14.17". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 82-110см/32.28-43.31 "Должина : 37см/14.57". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 87-120см/34.25-47.24 "Должина : 38см/14.96". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 92-130см/36.22-51.18 "Должина : 39см/15.35" Жените Панталони Повик Лето Женски Печатени Повик Лабава Џебови Врвка Кратки панталони. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Плус Големина Шорцеви Дозвола. Жените Панталони Дозвола Под 1 10. Враќање И Дозвола.

Главните карактеристики

Избор на клиент