.

.

Занвин Женски Ленени Шорцеви Со Висок Струк, Женски Секојдневен Летен Џеб Еластичен Струк Лабави Цврсти Шорцеви Панталони, Брзо Исушени, Меки И Дише, Каки, ХХХХХЛ

Занвин Женски Ленени Шорцеви Со Висок Струк, Женски Секојдневен Летен Џеб Еластичен Струк Лабави Цврсти Шорцеви Панталони, Брзо

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 88-110см/34. Погоден за летна облека.58 " Должина : 36см/14.16 "Колк : 114см/44.

Главните карактеристики

Избор на клиент