.

.

eczipvz Женски Чевли Жени Кожни Мокасини Мокасини Се Лизгаат На Удобно Возење Обични Станови Чевли, Каки

eczipvz Женски Чевли Жени Кожни Мокасини Мокасини Се Лизгаат На Удобно Возење Обични Станови Чевли, Каки

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Земете ги овие инстант лизгање на чевли за да заштедите енергија и време!. Класичен мокасина се погодни за сите возрасти дами. Лесно е да се облече и соблече, што е погодно за секојдневни, свечени и повеќето други прилики. Можете да го дадете на вашата сопруга, мајка, ќерка како подарок За Ноќта на Вештерките, Божиќ, роденден.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5.Висококвалитетен материјал, удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото : Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .

Главните карактеристики

Избор на клиент