.

.

Ханас Женски Врвни Модни Летни Дами Мода Обични Формални Разноврсни Еднобојни Копчиња Без Ракави Врвна Кошула Црвена С

Ханас Женски Врвни Модни Летни Дами Мода Обични Формални Разноврсни Еднобојни Копчиња Без Ракави Врвна Кошула Црвена С

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 35cm/13.78" Должина : 69cm/27.17" Големина : M Биста : 102cm/40.16" Рамо : 36cm/14.17" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Рамо : 37cm/14.57" Должина : 71см/27.95" големина : xl биста : 114cm/44.88" рамо : 38cm/14.96" Должина : 72cm/28.35" големина : xxl Биста : 120cm/47.24" рамо : 39cm/15.35" Должина : 73cm/28.74" големина : xxxl биста : 126cm/49.61" рамо : 40см/15.75" должина : 74см/29.13" дами мода обични формални разноврсна Еднобојна Копче Без Ракави Врвна Кошула1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : лето : Женска Пригода : Дома, Секојдневен Материјал : Четиристран проектил стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : краток ракав : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи. Дизајнот Без Ракави Може Многу Да Го Покаже Вашето Убаво Рамо и Нежна Клучна Коска. ●Прилики}Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите, шминкање и шминкање, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Изгледа шармантно со очила за сонце, сандали и накит во лето и тексас јакна или секојдневен капут на fall. Тоа стана вашиот одат на облека секој ден за она што го правите. Перење-Ослободете ги рацете. Можете безбедно да го фрлите во машината за перење без да се грижите за деформација и намалување. ●Големина●Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент