.

.

Кхутпо Женски Мајчини Врвови Блуза За Доење Краток Ракав В Врат Карирани Врвови За Печатење Маица За Доење

Кхутпо Женски Мајчини Врвови Блуза За Доење Краток Ракав В Врат Карирани Врвови За Печатење Маица За Доење

Вреднување на стоката:

DEN 331.04
Пристапност
Во достапна форма

Qxutpo Жени Мајчинство Блузи 3 Пакет Медицинска Сестра Блуза Краток Ракав V Вратот Карирани Врвови За Печатење Маица За Доењеголемина : S Биста : 90cm/35.43" ракав : 19cm/7.48" Должина : 74cm/29.13" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 75cm/29.53" Големина : L Биста : 102cm/40.16" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 76cm/29.92" големина : xl биста : 108cm/42.52" ракав : 22cm/8.66" должина : 77cm/30.31" големина : xxl биста : 114cm/44.88" ракав : 23cm/9.06" Должина : 78см/30.71" Прилика : Носење На Отворено, Секојдневно,Канцеларија; Одлично Со Хеланки, Високи Потпетици, Чизми Итн. Кошулите за нега Qxutpo е одличен подарок за новите мајки, вашата бремена сопруга, ќерка, сестри или пријатели. Ултра мек и растеглив, обезбедува доволно простор за растечкиот стомак во секоја фаза, за бременост, породување, породување, доење. Одликувајќи се со паметен дискретен пристап до нега, Удобен и удобен за брзо доење. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент