.

.

Дијанли жени 4 јули Ден На Независноста Вратоврска Боја Срце Печатење Врвови Ѕвезди И Ленти Блуза Туника Круг Вратот Капа Краток Ракав Пуловер Маица Морнарица Меди

Дијанли жени 4 јули Ден На Независноста Вратоврска Боја Срце Печатење Врвови Ѕвезди И Ленти Блуза Туника Круг Вратот Капа Краток

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Дијанли жени 4 јули Ден На Независноста Вратоврска Боја Срце Печатење Врвови Ѕвезди И Ленти Блуза Туника Круг Вратот Капа Краток Ракав Пуловер маица.Овие блузи за жени се направени со лесен и течен материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа. Женската блуза се одликува со тркалезен врат,лабав раб и краток ракав за да го обликува совршениот преглед на вашето тело, печатејќи декорации за да додадете прекрасност за овие фустани кошули.Жените секојдневен печатење круг вратот блузи и блузи покажува потенок елегантен модерен изглед со тече замав полите дизајн. Тоа е секојдневно трендовски задолжително нешто за вашата гардероба. Материјал : овие печатење краток ракав женски летни врвови, женски класичен круг вратот симпатична блуза се направени Од Полиестер. Карактеристики : женски тркалезен врат, врвови со кратки ракави, класична секојдневна Маица, ви носи кул и освежувачки,а лабавиот проточен дизајн ве прави удобни, самоуверени и шармантни. Натпревар : овие летни печатење краток ракав блуза, се едноставни и стилски, дефинитивно е кул око-фаќање во текот на летото. Совршено одговара со едноставни потпетици, чанти и секакви стилови на коса. Прилики : овие трендовски и слатки женски врвови се неопходна блуза за жени и девојки,канцеларија, секојдневна, дома, забава, клуб, училиште, плажа, одмор, запознавање, дневна и летна облека. Предлог : женско печатење со кратки ракави елегантни врвови, идеален подарок за семејството и пријателите. Ако имате какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" и ние ќе ви одговориме навреме, ви благодарам многу!.

Главните карактеристики

Избор на клиент