.

.

Луиенес Копче Надолу Кошули За Жени Печатење Јака Работа Бизнис Блуза Блузи

Луиенес Копче Надолу Кошули За Жени Печатење Јака Работа Бизнис Блуза Блузи

Вреднување на стоката:

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

77"Size : XLBust : 112cm/44.56"?€Уникатен дизајн v-Вратот, лабава, печатење, се релаксираат одговара.01"Length : 66cm/25.09" Должина : 69cm/27. ?●Соодветна пригода●Секојдневни маички кошули убави за секојдневниот живот, домот,работата,спортот,забавата, одморот итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент