.

.

Краток Ракав Блузи За Жени, Жени Мода Слободно Време Краток Ракав Маица Блуза Боја Чипка

Краток Ракав Блузи За Жени, Жени Мода Слободно Време Краток Ракав Маица Блуза Боја Чипка

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

16" Рамо : 39cm/15.Ние користиме дишечки и удобни ткаенини. Мора да имате женски летни врвови во вашата гардероба. Појавување : едноставните основни маици се совршени со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолниште за концизен изглед.17" ракав : 21см/8.

Главните карактеристики

Избор на клиент