.

.

Каролини Богатства Bb1590chf Елка И Алјаска Маламут Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства Bb1590chf Елка И Алјаска Маламут Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Каролини Богатства Bb1590chf Елка И Алјаска Маламут Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобојни Елка И Алјаска Маламут Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На А Алјаска Маламут. Одличен подарок за сопственикот На Алјаска Маламут. Прославете Го Божиќ Со Ова Божиќно Големо Знаме. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Главните карактеристики

Избор на клиент