.

.

Летни Удобни Сандали Дами Лето Удобни И Дишечки Рамни Сандали Жени Проѕирни Кристални Секојдневни Сандали На Плажа Сите Натпревар Женски Чевли Суронгл

Летни Удобни Сандали Дами Лето Удобни И Дишечки Рамни Сандали Жени Проѕирни Кристални Секојдневни Сандали На Плажа Сите Натпревар

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис На производот Горен материјал : PUOrigin : CN (потекло)сандали тип : basic Heel тип : рамен дно материјал : PUSide горниот тип : openoutsole материјал : Гума Стока Тип : сандалшил висина : средни (3cm-5cm) со платформа : yes Platform висина : 0-3cmtheel овие чевли се многу лесни и лесни за носење, обезбедувајќи целодневна удобност и поддршка. Долготрајно дише и лесно се совпаѓа. Без разлика дали патувате или играте на плажата, тоа е најдобриот избор. Уникатниот стил лесно се забележува меѓу толпата и станува прекрасна глетка. Лесно се соблекува и совршено одговара на нозете. Модерни сандали, погодни за разни колокации, а исто така погодни за секојдневно носење за време на празниците. Омилени женски чевли. Тие се разноврсни и елегантни, што ги прави совршени чевли за секоја облека и повеќето прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент