.

.

Јапонски Аниме Мојот Херој Академија Платно Чевли Унисе Патики Класични Модели На Манга Високи Врвни Скејт Чевли Модни Секојдневни Чевли Нелизгачки Патики Одличе

Јапонски Аниме Мојот Херој Академија Платно Чевли Унисе Патики Класични Модели На Манга Високи Врвни Скејт Чевли Модни Секојдневни

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Спецификации на производот : Стил На Чевли : Секојдневна Функција : Нелизгачки,Дише,Отпорен На Абење, Лесен применлив пол : Унисекс/Машки И Женски Горен материјал : Висококвалитетен Материјал За Ѓон Од Платно : Лесен Еластичен Тип На Гума : Врвка . ● Одличен Избор За Подарок : тоа е одличен подарок за роденден, а можете да го подарите и На денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, денот На Децата на вашите сакани Деца, Деца, Момчиња, Тинејџери или Пријатели, млад човек и навивачите На Академијата За Херој. Соодветна сезона : Пролет, Лето, Aut, Материјал : 100% Сосема Нов И Квалитетен, овој горен дел е изработен од висококвалитетен платнен материјал, а удобниот и дише ѓон е изработен од лесна еластична гума, издржлива, компактна и извонредна изработка, убава и дише, едноставна и лесна,отпорна на абење и против лизгање. ● ВАЖНО : Ве Молиме погледнете ги специфичните вредности во табелата со големини што ги нудиме на сликата пред да нарачате, за да добиете пар чевли кои совршено одговараат на вашите стапала.

Главните карактеристики

Избор на клиент