.

.

Дозвола Женски Сандали Под $ Слободен Превозот Темносина, AXXD Женски Чевли Чевли Дише Отворено Слободно Време Сандали Папучи За Намалување На Црно 8.5

Дозвола Женски Сандали Под $ Слободен Превозот Темносина, AXXD Женски Чевли Чевли Дише Отворено Слободно Време Сандали Папучи

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Жените можат да изберат од облечени, потпетици или секојдневни сандали, додека девојките можеби претпочитаат слатки и прерамки стилови. Големина Шема : Големина : 36 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.7" нога широк : 9-9, 5 см/3. Сандалиите елегантите, клиновите сандали и сандалите на платформата се совршени за повремени облоги.3" нога широк : 8. Дозвола Женски Сандали Под Free 10 Слободен Превозот Темносина, AXXD Женски Чевли Чевли Дише Отворено Слободно Време Сандали Папучи За Намалување На Црно 8. АКСХД Сандалите се основен летен чевел за мажи, жени и деца од сите големини. Машките сандали доаѓаат во различни опции, вклучувајќи платформа, широка ширина и сандали за пешачење.5 велика Британија : 5 Еу : 37 ЦН : 240 НОГА ДОЛЖИНА : 24СМ/9.5"големина : 39 сад : 8 велика британија : 5.4"Големина : 37 САД : 6.5"Големина : 38 САД : 7. Спецификации : Бои : Црна Големина : 8,5 Пол : Жени/Грилупер : Материјал За Евазол : Материјал За Пенење : Влошка Од Пена : Сезона На Пена : Пролет,Aut,Лето Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Слободно Време : Секојдневен,Стил На Мода : Метод На Тркалезно Затворање : Висок Стил На Лизгање На Пета : Рамно Зголемување Висока : должина На Нотуб : Нотуб обем : Ношо Пета Висока : 5см/0,78"Висина На Платформата : 1см/0,39"Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). Сандалите со затворени прсти се совршени за пешачење и пешачење, додека рамните и лизгачките сандали се одлични за плажа.

Главните карактеристики

Избор на клиент