.

.

Пар Чорапи За Чизми Стилски Леопард Печатење Меки Капчиња Плетени Манжетни За Чизми Топери Чорапи За Зима

Пар Чорапи За Чизми Стилски Леопард Печатење Меки Капчиња Плетени Манжетни За Чизми Топери Чорапи За Зима

Вреднување на стоката:

DEN 207.68
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Избрана со леопард шема, затоплувачите на нозете се многу кул и модерни, што може да се совпадне со рамни чевли, високи потпетици, чизми, чизми до глуждот, хулахопки, тесни фармерки здолништа и така натаму.Ви овозможува да ги одржувате нозете топли дома или за време на зимски спортови на отворено со носење на овој производ, тоа е топол подарок за сопругата, мајката или пријателите.Изработен од материјал од акрилна ткаенина, овој производ е отпорен на абење и пријателски за кожата.Вкупната должина на овој производ е 26cm.It Може да се користи како подароци за роденден, Божиќни подароци, на пријателите и семејството.Име на ставка : Чорапи За Чизмиматеријал : Акрилни Фибергендер : Женски Карактеристики : Леопард Печатење, Топло, Декоративно Детали : Должина : 16см/6.3 " (Прибл.) Должина на превртување : 10см/3,94 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Чорапи За Чизми Опремени со леопард шема, затоплувачите на нозете се многу кул и модерни, што може да се совпадне со рамни чевли, високи потпетици, чизми, чизми до глужд, хулахопки, тесни фармерки здолништа и така натаму. Ви овозможува да ги одржувате нозете топли дома или за време на зимски спортови на отворено со носење на овој производ, тоа е топол подарок за сопругата, мајката или пријателите. Изработен од материјал од акрилна ткаенина, овој производ е отпорен на абење и пријателски за кожата. Вкупната должина на овој производ е 26 см. Може да се користи како подароци за роденден, Божиќни подароци, на пријателите и семејството.

Главните карактеристики

Избор на клиент