.

.

Женска Модна Обука За Половината Корсет Биста Жакард Цветна Шема Обликувач На Тело Од Тантела Црн Сладок Чад Сива Плус Големина С-6ХЛ

Женска Модна Обука За Половината Корсет Биста Жакард Цветна Шема Обликувач На Тело Од Тантела Црн Сладок Чад Сива Плус Големина

Вреднување на стоката:

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Совршен за невестинска долна облека, свадбени фустани со стемпанк,Костими За Ноќта на Вештерките,ноќи за состаноци, бурлеска или кој било интимен амбиент. Повеќето корсети треба да бидат суво исчистени или рачно измиени, и тие треба да се чистат само ретко. Дизајниран за подигнување и поддршка на бистата, влече во половината и го израмнува стомакот. Дише и еластична ткаенина, совршена за носење под облека како корсет за облека. Вкрстена лента што се врзува во задниот дел, може да го прилагоди степенот на затегнатост.Табела со големини за Повикување : ГОЛЕМИНА WAISTFRONT(INCHES) BACK(INCHES) S23. Ефикасно е за губење на тежината, контрола на стомакот и слабеење на абдоминалната област. Израмнете го стомакот и стомакот. Спречување на овенати гради и обликувајте совршена фигура. Нашата употреба На Корсет SAYFUT 7 пластични коски создава пофлексибилна крива бидејќи може да се наведнува во повеќе насоки.Спецификации : Стил : Преголема Боја : Црн/Сладок Чад/Содржина На Сиво Пакување : 1 x Корсет, 1 x појавување На Г-Жичани Совети : Исчистете Го Корсетот : нормално не можете да закачите корсет во машината за перење со се друго.

Главните карактеристики

Избор на клиент