.

.

Женски Врвови Женски Лабав Корсет Со Еднобојни Маици Со Кратки ракави Светло Сини

Женски Врвови Женски Лабав Корсет Со Еднобојни Маици Со Кратки ракави Светло Сини

Вреднување на стоката:

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Врвови Жените Лабава Надвор Од Рамото Корсет Еднобојни Маици Со Кратки ракави. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Црна,Црвена,Жолта,Бела,Жешка Розова,Буле,Темна Була,Светло Сина Боја : S/M/L/XL/XXXL/XXXXL/Xxxxlsls Должина На Ракавот : Кратка Шема На Ракави : Печатена/Цврста Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, вработување, Патување Пакет Вклучени : 1 Компјутер Жените Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-369 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина освежувачки. Моден дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент