.

.

Среќен Број Е Одличен Назад На Училиште Подароци Женска Графичка Маичка Со Кратки Ракави Со Моден Принт, Удобен И Еластичен Летен Врв

Среќен Број Е Одличен Назад На Училиште Подароци Женска Графичка Маичка Со Кратки Ракави Со Моден Принт, Удобен И Еластичен

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Ова додава допир на личност и мода на инаку едноставно и практично парче облека.Барате стилска, но удобна Маица што може да се носи за различни активности? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! Изработена од мек и удобен материјал со вистинска количина на истегнување, оваа маичка е совршена за секојдневно носење, лежење дома, вежбање, па дури и патување.Маичката може да се пофали со класично вклопување што е лесно за носење и стил. Затоа, продолжете и почестете се со разноврсно и трендовско парче облека што ќе ви се допадне да го носите одново и одново! 1.Без разлика дали барате слатки блузи за жени, женски Маици, графички маици за жени или летни блузи за жени, нашата стандардна Маица со кратки ракави одговара на сметката. Лесна Нега : Едноставна за грижа, Оваа Маица може да се пере и рачно и во машина, што ја прави погодна за зафатените жени во движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент