.

.

Rock & Rock & Republicенска женска несакана тигар тига

Rock & Rock & Republicенска женска несакана тигар тига

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Rock & Republic жените несакани тигар ти. Неизвесниот Tege Teege Tee Tee Sports Tee Grauling Teeger Graphic и „Untamed“ за да ги извести луѓето да го знаат вашиот стил. Направено од мешавина од памук и полиестер, оваа кошула е толку удобна што ќе стане ваш нов фаворит. Со оваа уникатна графичка графичка тигар, луѓето ќе бидат сигурни дека ќе застанат и да зјапаат. Графички мета. Боксерски фит. Чувство на дишење. 60% памук, 40% полиестер. Увезени. Стил# RFA3013.

Главните карактеристики

Избор на клиент