.

.

Shop4Ever Машки Ние Се Уште Го Правиме Годишнината Долги Ракави Кошула Х-Голема Црна

Shop4Ever Машки Ние Се Уште Го Правиме Годишнината Долги Ракави Кошула Х-Голема Црна

Вреднување на стоката:

DEN 239.20
Пристапност
Во достапна форма

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина кошули дизајнирани и печатени во Сад. Изработен од материјал за мешавина од памук со удобно, модерно вклопување. Дизајнот може да изгледа помал на поголеми димензии. Препорачуваме да се мие внатре со ладна вода. Широк спектар на бои и стилови на располагање. Продавница4 машка Кошула Со Долги Ракави, дизајнирана и печатена во САД. Удобна, памучна мешавина, машка опремена маица со долги ракави. Загарантирано задоволство на клиентите!.

Главните карактеристики

Избор на клиент