.

.

Ангел - Мода Женски Шпагети Ремен Плисиран Ладно Рамо Без Грб Возбудува Долга Вечер Партија Фустан Свадба Фустан РОЗОВА Големина XL

Ангел - Мода Женски Шпагети Ремен Плисиран Ладно Рамо Без Грб Возбудува Долга Вечер Партија Фустан Свадба Фустан РОЗОВА Големина

Вреднување на стоката:

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Ангел - Модата женски ладно рамо со ракави свадба наметка свечена вечер фустан елегантен возбуда свадба партија гости наметка е совршен За нова година партија,датира или други специјални прилики. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Дизајн : Сатен, Без Грб, Линија,Розова,Ладно Рамо,Краток Ракав,Макси,Патент, Мало Истегнување. Големина : С=САД 4-6, М=САД 8-10, Л=САД 12-14, XL=САД 16 ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме пред да ја купите. Ако имате било какви проблеми со фустан,ве молиме контактирајте со нас во времето. Миење раце само. Костум за матурска, вечерна забава, свадба. Стил добар за пролет, лето,aut и зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент