.

.

Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет

Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Спортската Сива е 90/10; шиење со двојна игла во текот; беспрекорна јака; снимено рамо до рамо; Антички (Цреша Црвена, Ирска Зелена, Кралска) се 90/10; ; Темна Хедер, Хедер (Кардинал, Индиго, Морнарица, Сафир) се 50/50; Безбедноста (Зелена, Розова и Портокалова) се 50/50; гилдан менс 6 Мл. Ултра Памучна Маица 5 Пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент