.

.

Менс Везени Џеб Маичка

Менс Везени Џеб Маичка

Вреднување на стоката:

DEN 217.44
Пристапност
Во достапна форма

Оваа класична машка џебна маичка е совршена за сите мажи. ?Без разлика дали уживаат во голф, гледаат спортови или само се враќаат назад и се релаксираат. ?Оваа лесна везена маичка е совршена за сето тоа и многу повеќе. ?Исто така совршен за еден ден во тематските паркови.Машки Џеб Мики Хед Маичка, Блу? Дизни Менс Везени Џеб Маичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент