.

.

Женски Есенски Фустан Со Леопард Принт Со Леопард Копче За Миди Фустан Напред Течен Фустан Со Висок Струк Во Линија Со Појас

Женски Есенски Фустан Со Леопард Принт Со Леопард Копче За Миди Фустан Напред Течен Фустан Со Висок Струк Во Линија Со Појас

Вреднување на стоката:

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Бидете Ваша Лична Гардероба Добредојдовте ВО КИРУНДО! 100% Полиестер. Увезени. Миење Раце Само. Затворање на копчето. Карактеристики : Долг ракав/висок струк/течен замав/лесен/миди фустан/макси фустан/еластични манжетни за ракави/со ремен/мек и воздушен.Многу модели-леопард печатење, цветни печати, швајцарски точка/Забелешка : гепард Леопард печатење миди фустани се копче плакета/кошула јака, други се против вратот. Уникатен дизајн : вешто воздушните миди фустани за жени го комбинираат дивиот животински принт/цветен принт/швајцарска точка, многу женски детали. Значи, прекрасното копче-затворање на вратот/вратот оди заедно до разигран изглед на обвивката и ремените за вратоврска што можете да ги врзете секојдневно на половината. Стилови : Есенски фустани за жени 2022/есенска мода/миди фустан со долги ракави/фустан со леопард принт/фустан со врат / коктел фустан/швајцарски макси фустан со точки/миди фустан со цветен принт/венчаница за гости/женски секојдневен фустан/работен фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент