.

.

Женски Фустани 50 ТИ Без Ракави Гроздобер Халтер 1950 Ти Рокабили Партија Лето Долг Фустан Женски Партија

Женски Фустани 50 ТИ Без Ракави Гроздобер Халтер 1950 Ти Рокабили Партија Лето Долг Фустан Женски Партија

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Лето. Пол : Жени. Стил : Гроздобер. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Деколте : О-Вратот. Должина На Фустан : Должина На Коленото. Декорација : Никој. Силуета : А-Линија. Што добивате : 1 Х Фустанобичен Фустан Со Врат Фустан со Долги Ракави табела со Големина на Фустан : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Должина : 97см/38.19" Половината : 72см/28.35"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Должина : 98см/38.58" Половината : 76см/29.92"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96СМ/37.80" Должина : 99см/38.98" Половината : 80см/31.50"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 100см/39.37" должина : 100см/39.37" половината : 84см/33.07"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 104см/40.94" должина : 101см/39.76" половината : 90см/35.43" Големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. 50-Ти Фустан Жени Без Ракави Гроздобер Оглавник Фустан 1950-Тите Рокабили Партија Фустан Лето Долги Фустани За Жени. [Женски Фустан ] Девојка, До Ретро Забава ВО 1950-тите! Ако Сакате Фустан, Овој Оглавник Гроздобер Фустан Ќе Биде Идеален Избор! Деколте со оглавник Е Врв На Овој Фустан Во Стилот на 50-тите! Затоа, Ве Молиме Блеснете На Вашата Матурска / Чајна Забава!. елегантен фустан жените за свадба партија. црни фустани за женски партија. женски фустани зима 2023 година. фустани за жени 2023 секојдневен.

Главните карактеристики

Избор на клиент