.

.

Бомоту Жените Замав Фустани V Вратот Миди Фустан Без Ракави Лабава Летна Црна М

Бомоту Жените Замав Фустани V Вратот Миди Фустан Без Ракави Лабава Летна Црна М

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Длабоко V Вратот И Возбуда Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Ткаенина : Полиестерски Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Класичен Сарафан За Гардероба. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Полка Точка Боја : Бела, Црна, Црвена, Зелена, Сина, Кафеава, Розова (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : В Должина На Вратот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Без ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент