.

.

Предна Прошетка Женски Фустан За Кошула Полка Точка Миди Фустани Ревер Дами Секојдневен Долг Ракав Зелена Полка ТОЧКА 2XL

Предна Прошетка Женски Фустан За Кошула Полка Точка Миди Фустани Ревер Дами Секојдневен Долг Ракав Зелена Полка ТОЧКА 2XL

Вреднување на стоката:

DEN 401.60
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Дизајн : Секси Боемски Фустан Со Копче Надолу. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан За Кошула, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Миди Фустан. Дизајн-Фустан За Кошула Со Ревер, Миди Фустан со Долги Ракави, Фустан Со Точки Со Џебови, Фустани Со Копчиња Надолу, Трендовски и Елегантен. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент