.

.

Свечени Фустани За Жени Лабава Лежерна Бисерна Машна Еднобоен Фустан Погоден За Сите Прилики

Свечени Фустани За Жени Лабава Лежерна Бисерна Машна Еднобоен Фустан Погоден За Сите Прилики

Вреднување на стоката:

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Лабав Обичен Бисерен Лак Фустан Со Еднобојна Боја Погоден За Сите Прилики. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата . Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 20х18х2цмформални Фустани За Женска Табела : . Големина : S Биста : 128cm/50.39" ракав : 60cm/23.62" Должина : 86cm/33.86"Големина : M Биста : 132cm/51.97" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 87cm/34.25"Големина : L Биста : 136cm/53.54" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 88см/34.65"големина : xl биста : 140см/55.12" ракав : 63см/24.80" Должина : 89см/35.04"големина : xxl Биста : 144см/56.69" Ракав : 64см/25.20" Должина : 90см/35.43" Дише И Удобен Материјал : овој фустан е изработен од тенок, мазен полиестер материјал, Кој Е повеќе пријателски за кожата и ви дава свиленкаста . Фустани За Жени 2023 Летни Фустани За Жени 2023. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Прочитајте Ја Табелата Со Големини Во Описот На Производот Пред Да Нарачате И Изберете Ја Вистинската Големина За Вас. Пролетни Фустани За Жени 2023 Свадбени Гостински Фустани За Жени. Фустани Со Дизајн На Бохо Принт, Слатки Кратки Ракави, Здолништа во а-линија, Фустани Во Стилот На Земјата Ги Покажуваат Вашите Облини, Елегантни и . Плус Големина Фустан За Жени Формални Фустани За Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент