.

.

Абтел Жени Мини Фустани Копче Надолу Краток Фустан Истегнување Дами Секојдневно Носење Црно Л

Абтел Жени Мини Фустани Копче Надолу Краток Фустан Истегнување Дами Секојдневно Носење Црно Л

Вреднување на стоката:

DEN 768.00
Пристапност
Во достапна форма

Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Мини Фустан, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан за Боди. Дизајн-Мини Фустан Со Вратот На Екипажот, Краток Фустан со Долги Ракави, Фустан Со Боја Со Џебови, Фустани Со Копчиња, Трендовски и Елегантен. Карактеристика : Мини Фустани, Краток Фустан Со Долги Ракави, Фустан Во Боја, Фустани Со Копчиња, Трендовски И Елегантен.

Главните карактеристики

Избор на клиент