.

.

Секси Женски Фустан Со Ребрести Резервоари За жици Тенок Фит Мини Фустани без Ракави макси фустан за жени

Секси Женски Фустан Со Ребрести Резервоари За жици Тенок Фит Мини Фустани без Ракави макси фустан за жени

Вреднување на стоката:

DEN 679.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристика : Тенок фит, врат, тркалезен врат, врат со лажичка, еднобојна, без ракави, над коленото, еластично ребресто плетено, основен мини фустан со резервоар, фустан со тркач ви дава модерен и напнат изглед во оваа пролет и лето. Нема намалување. Плажа, Секојдневен, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Боемски стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент