.

.

Торонто Блу ​​aysејс - постер за wallидови на лого, 22.375 34

Торонто Блу ​​aysејс - постер за wallидови на лого, 22.375 34

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Осветлете ја секоја просторија со овој MLB Toronto Blue Jays - лого 16 wallиден постер. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатени на сјајна постери хартија што ги подобрува боите за да направат смела изјава за украси на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International MLB Toronto Blue Jays-Лого 16 wallидни трендови Постери Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Главните карактеристики

Избор на клиент