.

.

Женска Облека За Спиење В Ноќна Облека За Вратот Пижами Со Кратки Ракави Комплети Широк Салон За Нозе Комплет Облека За Дома Розова Л

Женска Облека За Спиење В Ноќна Облека За Вратот Пижами Со Кратки Ракави Комплети Широк Салон За Нозе Комплет Облека За Дома

Вреднување на стоката:

DEN 239.68
Пристапност
Во достапна форма

Салонот е совршен за секојдневно секојдневно носење, забава, спорт, јога, вежбање, фитнес, тренинг, трчање, џогирање, спортска облека, домашна облека,носење сон итн. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Содржина на пакетот : 1 х Пижами Во Собата (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Дизајн-Овој Салон Сетови Вклучува Краток Ракав Врвот И Висок Половината Појавување Капри Панталони, V Вратот, Вилинско Коњче Печати Дизајн, Лабава Вклопуваат Широк Нога, Останува Кул и Свежо. Повод-Дводелните Пј Комплети Се Идеални Погодни За Лежење И Спиење, Забава Со Пижами, Ден На Девојчиња, Невестинска Облека за Спиење, Затворен Простор, Дневна Соба, Спална Соба, Хотел, Одмор, Патување и Дневна Облека за Спиење. Секојдневен домашен костум, одлична ткаенина, мека, дише и ве одржува удобно.

Главните карактеристики

Избор на клиент