.

.

Пајл Мама Тато Дете Дедо Мраз Шапка Печати Мека Ноќна Облека Зрак Нога Одмор Пј Поставува Екипажот Вратот Божиќ Појавување На Семејството Пижами Постави Облека За

Пајл Мама Тато Дете Дедо Мраз Шапка Печати Мека Ноќна Облека Зрак Нога Одмор Пј Поставува Екипажот Вратот Божиќ Појавување На

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Овие модели можат да создадат силна божиќна атмосфера. Дизајн - Божиќ Фестивал Празник Дизајн, Стилови за Целото Семејство.Опис : Пол : Жени, Мажи, Женски, Машки, Детски Стил : Врвови Со Долги Ракави Панталони Облека За Спиење, Божиќна Домашна Облека Божиќни Пижами Тип На Шема : Санта Шапка Печатење Боја : Темни Црвени Жени Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Големина На Мажи : М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Големина На Деца : 2y, 3-4 Y, 4-5 Y, 6-7ј, 8-9ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Големина На Бебето : 3-6м, 6-9м, 9-12м, 12-18м, 18-24м(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Големина На Кучиња : С, М, Л(Следете ЈА Табелата Со Големини за ДА ИЗБЕРЕТЕ ве молиме)материјал : 95% полиестер, 5% ДОЛЖИНА НА Спандекстопс : должина на колковите : ДОЛЖИНА НА Вратот НА екипажот : ДОЛЖИНА НА ДОЛГИ РАКАВИ : ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИ СО ДОЛГИ РАКАВИ : ДОЛЖИНА НА Должина На Глуждот : Висок Струк Сезона : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Ноќни, Забави, Секојдневни, Дома, Спиење, Божиќни Божиќни Карактеристики : 1. Мека Дише И Удобно, Нема Никаква Штета На Вашата Кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент