.

.

Примарно Сребро Сребро Дијамант Сече Мушка Висат Обетки

Примарно Сребро Сребро Дијамант Сече Мушка Висат Обетки

Вреднување на стоката:

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

Совршен начин да останете модерни во секое време со овие цврсти обесени обетки. Стилски сребрени сребрени мониста од 10 мм висат долж француските затворачи на жица. Навистина совршен секојдневен придружник овие обетки, исто така, може да се пофали со дијамантски финиш за шармантен сјај.Метална Тежина : 3,36 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Обетки Од Монистра Завршница За Накит : Дијамант-секач : женско затворање : Кука Метал : Сребрена Боја На Сребро : Бели Димензии : 25мм х 10ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Сребро, дијамант-сече, Цврста, француска Жица.

Главните карактеристики

Избор на клиент