.

.

држач за свеќи од златен чај, држач за свеќи од железна свеќа во форма на птица држач за свеќи во ретро стил декоративен држач за свеќи за свадба, трпезариска маса, з?

држач за свеќи од златен чај, држач за свеќи од железна свеќа во форма на птица држач за свеќи во ретро стил декоративен држач

Вреднување на стоката:

DEN 287.20
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 1. ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : свеќникот за свеќи е во форма на розово дрво и птица, што е благородна златна боја, живописна и трендовска. Тоа може да создаде прекрасно и елегантно чувство за вашиот дом. Додавање чувство за убавина во секој простор. 2. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : држачот за свеќници главно користи супериорен и издржлив железен материјал, метален рачно изработен, висококвалитетен и издржлив. Финишот во златна боја може да ги заштити држачите за свеќници од ' рѓосување или пукање и ќе се користи долго време. 3. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : тоа не е само држач за свеќници, туку може директно да се користи како одлично уметничко дело за украсување на вашиот дом. Совршена за свадба, забава или вечера со свеќи, светлината на свеќата ќе создаде елегантна и романтична атмосфера во вашиот дом. 4. СОВРШЕН ПОДАРОК : супериорниот држач за свеќи во гроздобер стил ќе биде совршен подарок. Исклучителниот дизајн може да се даде и како добар подарок за декорација за вашите семејства и пријатели. 5. ГОЛЕМИНА : 24 х 9 х 13см, 13 х 13 х 21см, 20 х 14 х 14см, 12 х 30см, 12 х 36см опционално. Спецификација : Материјал : Боја На Ковано Железо : Златна Големина На Производот : 24 x 9 x 13cm, 13 x 13 x 21cm, 20 x 14 x 14cm, 12 x 30cm, 12 x 36cm Тежина На Производот : 200g, 250g, 350g, 400g Пакет Вклучени : 1 x птица Ароматерапија свеќа Носителот декорација. безбедно. Совршен Подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент