.

.

Викерман 12 Слива Бонбони Заврши Финалниот Украс Со Сјајот Акценти

Викерман 12 Слива Бонбони Заврши Финалниот Украс Со Сјајот Акценти

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Викерман 12" Слива Бонбони Заврши Финалниот Украс со Сјајот Акценти. Овој украс се одликува со дупчено и жично безбедно капаче за лесно и сигурно украсување. Оваа уникатна ставка е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Дополнете го вашиот празничен декор со издржлив и уникатен Финален Украс. Се одликува со бонбони завршница со сјајни акценти кои ќе одговараат со различни декор. Дупчат и Јамка за безбедно виси. Цветната жица безбедно го прицврстува украсот на дрвото. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Главните карактеристики

Избор на клиент