.

.

Клупа Ирфора Батавија Со Антрацитно Перниче 59.1 Цврсто Тиково Дрво

Клупа Ирфора Батавија Со Антрацитно Перниче 59.1 Цврсто Тиково Дрво

Вреднување на стоката:

DEN 1695.84
Пристапност
Во достапна форма

Оваа удобна и елегантна дрвена Клупа Батавија додава допир на рустикален шарм во вашата градина или двор. Изградено од исклучително издржливо тиково тврдо дрво, ова парче мебел од тиково е зачинето, печката се суши, а потоа ситно се бруси за да даде многу мазен изглед. Тиковото дрво е познато по својата исклучителна цврстина и отпорност на временските услови, што го прави далеку посоодветно за градинарски мебел од кој било друг вид дрво. Тиково дрво е совршен избор ако сакате да купите долготрајно парче градинарски мебел. Благодарение на изшкурканата површина, клупата во градината е отпорна на временски услови и лесна за . Исто така е многу погоден за релаксирање или јадење со вашите пријатели или семејство. Вклучената перница е практична и има декоративна функција.Боја на перница : Антрацитематеријал : фино изшкуркано тиково тврдо дрво со завршна обработка на база на вода материјал : Ткаенина (100% полиестер)димензии на Клупата : 59.1" х 20.3" х 33.1" (В х Д х Х)длабочина На Седиштето : 20.3"висина на Седиштето од земја : 17.7"висина На Потпирачот за Рака од земја : 25.2"димензии На Перницата : 59.1" X 19.7" X 1.2" (l x w x t)потребно собрание : yesdevery Содржи : 1 x bench1 x cushionnbsp;не може да испраќа до : порторико, девствени острови, порторико, Хуан Општина, по кутија, мислења (Apo / fpo), хаваи, Гуам, палау, сојузни држави На микронезија, острови, алјаска. Клупа Ирфора Батавија Со Антрацитно Перниче 59.1" Цврсто Тиково Дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент