.

.

Жените Мода Секојдневен Солидна Чипка Блуза V - Вратот Полу-Ракав Кошули, Сина, XXXXL

Жените Мода Секојдневен Солидна Чипка Блуза V - Вратот Полу-Ракав Кошули, Сина, XXXXL

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Жените Мода Секојдневен Солидна Чипка Блузи Секси V - Вратот Блуза Полу-Ракав Кошули Натпревар со симпатична изјава ѓердан, стилски патики, квадратни пети Сандали за зачинување на изгледот.Спарете со слаби фармерки, тексас шорцеви или панталони за нозе во текот на летото за шик изглед.Изработени од мека, лесна ткаенина, еластична и удобна за секојдневно секојдневно носење.Деликатно v-деколте со детали за надуени ракави, закривен раб, ви одговара ласкаво и шармантно.Модна женска облека погодна за канцеларија, работа, бизнис, плажа, одмор, одмор, забава. Елегантни Кошули Од Чипка. Обични Боемски Блузи. Женски Блузи Облечени Секојдневен Чипка Краток Ракав V Вратот Маици Лабава Одговара. Блузи За Жени Облечени Секојдневен 3/8 Ракав. Женски кошули нема граница.

Главните карактеристики

Избор на клиент