.

.

Мвеомтд Жени Мода Еднобојна Долга Ракав В Копче За Вратот Обични Лабави Врвови Блуза Кошула Вратот Маица Кошула Портокалова

Мвеомтд Жени Мода Еднобојна Долга Ракав В Копче За Вратот Обични Лабави Врвови Блуза Кошула Вратот Маица Кошула Портокалова

Вреднување на стоката:

DEN 331.04
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Пролетumn Зима. Пол : Жени . Повод : Мода, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина На Блуза : Редовна. Стил : Мода, Секојдневен. Содржина на пакетот : 1 Х Жени Врвот. Големина шема : . Големина : С Биста : 90см/35.43" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 60см/23.62" Должина : 69см/27.17"Големина : М Биста : 95см/37.40" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 61см/24.02" Должина : 70см/27.56"Големина : Л Биста : 100см/39,37" рамо : 42см/16,54" ракав : 62см/24,41" должина : 71см/27,95"големина : xl Биста : 105см/41,34" рамо : 43см/16,93" ракав : 63см/24,80" должина : 72см/28,35"големина : ххл биста : 110см/43.31" рамо : 44см/17.32" ракав : 64см/25.20" должина : 73см/28.74" € карактеристики : долг ракав, Печатење, дневно, моден стил. ● Материјал : Полиестер, Мек И Удобен.

Главните карактеристики

Избор на клиент