.

.

Жените Секојдневен Целосен Патент Качулка Удобно Лабаво Срце Скелет Печатење Дуксери Со Долги Ракави Со Качулка

Жените Секојдневен Целосен Патент Качулка Удобно Лабаво Срце Скелет Печатење Дуксери Со Долги Ракави Со Качулка

Вреднување на стоката:

DEN 206.72
Пристапност
Во достапна форма

???Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!???. ???Ново Во Модата???. ???Најсреќно е да си помогнешсе облекуваат убаво секој ден.???. Карактеристики : . Исто така е Одличен Подарок За Вљубените За Девојка, Сопруга или Пријатели. Рачно миење одделно, ладна вода, не избелувајте. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. Големина(см)tttttt t t. tt Length : t70t Bust : t122tsleve : t52t Shoulder : t58. Мt Length : t72t Bust : t126tsleve : t54tsholder : t60. Lt Length : t74t Bust : t130tsleve : t56tsholder : t62. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t27. 56 t Bust : t48. 03 tsleve : t20. 47 t Shoulder : t22. 83 . Мt Length : t28, 35 t Bust : t49, 61 tsleve : t21, 26 t Shoulder : t23, 62 . Lt Length : t29. 13 t Bust : t51. 18 tsleve : t22. 05 t Shoulder : t24. 41 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Применлив пол : Женски. Соодветни сезони : Fall, пролет, зима. Вклучен Пакет. 1 Х Качулка Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Супер мек и дише, удобен за носење. Погоден за пролет ,umn и зима. Карактеристика : Затворање Со Патент, долг ракав, шема на срце и скелет, опуштено вклопување, со качулка. Лесно за ставање и полетување. Одговара за жени и млади дами. Дизајн : Основен дуксер со уникатен отпечаток на скелет, прави да изгледате поенергично и помодерно. Идеален дуксер за секојдневно носење или активно носење. Натпревар : лабави врвови со качулка, совршени за совпаѓање со фармерки, панталони, здолништа, патики и хеланки. Можете исто така да ја спарите со маица, блузи за резервоари или спортски градник. Апликација : Совршен за дома, викенд собир, работа, училиште, клуб, забава, одмор, патување, активности на отворено, лежење дома или други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент